Pon - Pt : 09:00 - 18:00
Staszica 8 Zgorzelec.
kontakt@oszukacczas.pl
602 764 243

Bo2Look Therapy

Informacje

Time Pon. - Pt. 9.00 - 18.00
Price 199 zł

Opis zabiegu

Bo2Look Therapy – to terapia z neuropeptydem redukująca zmarszczki mimiczne – alternatywa dla botoxu.

Jest to rewolucyjna dermo estetyczna terapia z opatentowanym neuropeptydem XEP™-018, który w nieinwazyjny sposób redukuje zmarszczki mimiczne. Jego działanie opiera się na relaksacji mięśni twarzy, odpowiedzialnych za powstawanie tzw. zmarszczek ekspresyjnych. Jest to terapia bezpieczna, intensywnie wygładzająca skórę i gwarantująca efekty „ botox like” zapewniając naturalny wygląd bez potrzeby iniekcji.

Neuropeptyd jest tak silną substancją, że zabieg jest przeprowadzany tylko na górnej połowie twarzy czyli w okolicach oczu i czoła.

Efekty zabiegu:

– pierwsze efekty wygładzenia można zaobserwować już po zabiegu,
– najbardziej spektakularne efekty osiągamy po 4 tygodniach stosowania kuracji nie tylko w fazie spoczynku, ale przede wszystkim podczas ruchów mimicznych twarzy,
– dla osób korzystających z zabiegów estetycznych z wykorzystaniem toksyny botulinowej kuracja Bo2Look jest okazją do zwiększenia efektów zabiegu i wydłużenia okresu między zabiegami.

Drobne zmarszczki mimiczne są praktycznie niewidoczne, głębokie zmarszczki ulegają spłyceniu.

Efekt pogłębia się do 2 godzin po zabiegu.

Terapia domowa:

Dla długotrwałego efektu przeciwzmarszczkowego konieczne jest codzienne stosowanie w pielęgnacji domowej kosmetyków Bo2Look.

Eliksir, jako serum aplikujemy punktowo na widoczne zmarszczki na czole i w okolicy oka (absolutnie nie stosować na powieki!), zaś krem Bo2Look Wrinkle Relaxer stosujemy na całą twarz, także na szyję czy dekolt.

Wskazania:

  • niwelowanie zmarszczek mimicznych
  • profilaktyka powstawania zmarszczek mimicznych

Ilość zabiegów w serii:

  • zaleca się wykonanie od 4 – 6 zabiegów w odstępie 7-14 dni

Cena pojedynczego zabiegu:

  • Twarz – 199 zł